Untitled Document
 
Úvod / SUMMIT AUDIO DUAL TUBE PREAMP
 

SUMMIT AUDIO DUAL TUBE PREAMP

SUMMIT AUDIO je hi-tech dvojkanálový elektrónkový mikrofóny a nástrojový predzosilovač.

SUMMIT PJ STUDIO

SUMMIT AUDIO je hi-tech dvojkanálový elektrónkový mikrofónny a nástrojový predzosilovač. Jeho využitie je naozaj rôznorodé. Jeho ovládanie je veľmi jednoduché, a preto si každý zvukový inžinier naň veľmi rýchlo privykne.

Výsledný zvuk pri použití preampu SUMMIT AUDIO je veľmi čistý a "tučný", čo je využiteľné pri snímaní hlasu spevákov, ktorí ho majú tenší a užší.

So SUMMITOM sa celkom dobre znesú elektrónkové mikrofóny, ako je napr AKG SOLID TUBE. Pri použití vintage mikrofónu SENNHEISER MD 421 dosahujeme naozaj vintage charakteristiku výsledného zvuku.

U nás v štúdiu ho používame aj pri snímaní bicích - veľký a malý bubon a pri snímaní akustických gitár, kde SUMMIT pridá zvuku konkrétnosť a šírku.

Vrelo odporúčam používať SUMMIT AUDIO, aj keď s novými výrobkami tejto firmy nemám skúsenosti, predpokladám však, že aj nové SUMMITY budú také skvelé ako ten náš.

Peter Dobrík

PJ SOUND STUDIO s.r.o.

www.nahravaciestudio.sk

05.05.2014 - Audix CX 212 B, Mikrofóny AUDIX sú čoraz známejšie medzi zvukármi na celom svete. Ich výrobný program ponúka širokú škálu mikrofónov pre live aj štúdio inštalácie.
 
09.05.2012 - Yamaha THR5,
 
27.02.2010 - SUMMIT AUDIO DUAL TUBE PREAMP, SUMMIT AUDIO je hi-tech dvojkanálový elektrónkový mikrofóny a nástrojový predzosilovač.
 
25.02.2010 - Posluchové reproduktory KRK RP6, Posluchové reproduktory, v ktoré môžete veriť, sú: KRK RP6 Rokit.
 
28.07.2011 - M-AUDIO MobilePre, M – AUDIO MobilePre - je externá zvuková karta s dvoma mikrofónovými predzosilovačmi pripojiteľná k počítaču pomocou USB.
 
28.07.2011 - MG Stage Line Sound-65/SW , MG Stage Line Sound-65/SW sú aktívne, bi-amp monitory určené na inštaláciu hi-fi, PA pri mediálnej prezentácii a pre domáce nahrávacie štúdiá.
 
10.11.2011 - TC ELECTRONIC HALL OF FAME, FLASHBACK, Hall of fame je stereo gitarový efekt, ktorý má za úlohu simulovať rôzne typy reverbov - Spring, Hall, Plate, Room, Church a Ambience. K dizpozícii je aj nastavenie Tone print – kde je pomocou počítača možné uložiť si custom nastavenie svo
 
10.11.2011 - SENNHEISER e906, Rozhodol som sa ho otestovať pri nahrávaní gitarových partov rockovej skupiny, ktorá u mňa práve nahráva gitarový album. O týchto mikrofónoch som počul veľa dobrého, poďme teda k samotnému testu.
 
11.11.2011 - SENNHEISER MK4, Firma Sennheiser vyrobila štúdiový kondenzátorový mikrofón, ktorý si svojou kvalitou a lákavou cenou určite nájde miesto v domácich, ale aj profesionálnych nahrávacích štúdiách.
 
21.11.2011 - M-Audio Fast Track C600 Audio Interface,
 
17.07.2013 - Lewit LCT 640 a 540, 640 - je výborný na vokály, room mikrofón, akustickú gitaru, dychy, bicie a perkusie. 540 - najviac ma prekvapil pri snímaní elektrickej gitary.
 
 
 
www.listuj.sk www.gregi.net www.mojamuzika.sk www.hudba.sk www.rock.sk www.bigmusic.sk www.dizajno.sk www.electropiknik.cz/