Untitled Document
 
Úvod / Nahrávanie a mixáž, editácia
 

Nahrávanie a mixáž, editácia

Nahrávanie:
 
BOX_30_1311681513Vytvoríme pre Vás digitálny alebo analógový zvukový záznam nástrojov a vokálov podľa potreby, s pomocou dvoch 32 kanálového AD/DA prevodníka ANTELOPE AUDIO ORION 32, alebo pomocou analógového 8 stopého magnetofónu STUDER A 80.
 
V prípade záujmu o kvalitný analógový záznam máme k dispozícii profesionálny 8-stopý magnetofón Studer A 80. Používame profesionálne mikrofónové predzosilovače, napríklad: SUMMIT AUDIO - highendový dvojkanálový elektrónkový preamp, ktorý je vhodný na vokály, ale aj na linkové nahrávanie basových gitár, kde sa nám veľmi osvedčil, ďalej NEVE 55, TELEFUNKEN V672.
 
Podľa štýlu a zvolených nástrojov máme v ponuke 24 kanálový analógový mixpult DYNAMIX 3000 a 24 kanálový analógový mixpult AMEK ANGELA. Z profesionálnych mikrofónov používame NEUMANN, SENNHEISER, AKG, SHURE, TELEFUNKEN, AUDIX, OKTAVA.
 
Mixáž:
 
Profesionálne pre Vás zmiešame Vaše nahrávky zaznamenané v našom štúdiu, v inom štúdiu alebo vo vašom domácom štúdiu. Ponúkame mixáž cez analógový mixážny pult alebo priamo v ProTools.
 
Kvalitný posluch zabezpečíme cez štúdiové monitory KRK, GENELEC, YAMAHA.

Odovzdáme Vám master, ktorý môžete dať na mastering u nás alebo do Vami vybraného masteringového štúdia.

Editácia:

Profesionálne zostriháme a ošetríme Vaše nahrávky, naladíme nástroje a vokály.

V tejto sekcii nájdete koncerty kapiel s vydaným albumov v PJ RECORDS.
 
 
www.listuj.sk www.gregi.net www.mojamuzika.sk www.hudba.sk www.rock.sk www.bigmusic.sk www.dizajno.sk www.electropiknik.cz/