Untitled Document
 
Úvod / Nahrávanie a mixáž, editácia
 

Nahrávanie a mixáž, editácia

Nahrávanie:
 
BOX_30_1311681513Vytvoríme pre Vás digitálny alebo analógový zvukový záznam nástrojov a vokálov podľa potreby, s pomocou dvoch 32 kanálového AD/DA prevodníka ANTELOPE AUDIO ORION 32, alebo pomocou analógového 8 stopého magnetofónu STUDER A 80.
 
V prípade záujmu o kvalitný analógový záznam máme k dispozícii profesionálny 8-stopý magnetofón Studer A 80. Používame profesionálne mikrofónové predzosilovače, napríklad: SUMMIT AUDIO - highendový dvojkanálový elektrónkový preamp, ktorý je vhodný na vokály, ale aj na linkové nahrávanie basových gitár, kde sa nám veľmi osvedčil, ďalej NEVE 55, TELEFUNKEN V672.
 
Podľa štýlu a zvolených nástrojov máme v ponuke 24 kanálový analógový mixpult DYNAMIX 3000 a 24 kanálový analógový mixpult AMEK ANGELA. Z profesionálnych mikrofónov používame NEUMANN, SENNHEISER, AKG, SHURE, TELEFUNKEN, AUDIX, OKTAVA.
 
Mixáž:
 
Profesionálne pre Vás zmiešame Vaše nahrávky zaznamenané v našom štúdiu, v inom štúdiu alebo vo vašom domácom štúdiu. Ponúkame mixáž cez analógový mixážny pult alebo priamo v ProTools.
 
Kvalitný posluch zabezpečíme cez štúdiové monitory KRK, GENELEC, YAMAHA.

Odovzdáme Vám master, ktorý môžete dať na mastering u nás alebo do Vami vybraného masteringového štúdia.

Editácia:

Profesionálne zostriháme a ošetríme Vaše nahrávky, naladíme nástroje a vokály.

V tejto sekcii nájdete koncerty kapiel s vydaným albumov v PJ RECORDS.
 
Špjvom jo se špjvom...

27.06.2024 - Špjvom jo se špjvom..., Goralské piesne, ktoré sa spievajú v obci Sihelné

Vlčie maky- Goralské piesne

19.03.2024 - Vlčie maky- Goralské piesne, Po albume Vlčie maky - Podpoľanie a Horehronie prichádza tretí štúdiový album hudobného zoskupenia Vlčie maky - Goralské piesne. Vokálne aranžmá sú postavené na kontraste soulových a folklórnych vokálov.

Jana Kozáková a Mukatado - Krajina

14.11.2023 - Jana Kozáková a Mukatado - Krajina, Jana Kozáková a skupina Mukatado oslavujú 22 rokov na scéne vydaním nového albumu Krajina

CD Schody- Nejasné príbehy

11.09.2023 - CD Schody- Nejasné príbehy, Nejasné príbehy je hudobná jazda, ktorá vo vás zanechá dojatie

Jazzové CD Spolu  -  Jakub Tököly a  Peter Kollárik

27.03.2023 - Jazzové CD Spolu - Jakub Tököly a Peter Kollárik, CD je významné aj z hľadiska autorskej výpovede, keďže pre tento projekt zložili 7 kompozícií a každá skladba je venovaná špecifickej časti ich života.

Príbehy jazzu vol. 3- Začiatky moderného jazzu

06.09.2021 - Príbehy jazzu vol. 3- Začiatky moderného jazzu, Jedná sa o autorský projekt Martina Uhereka, ktorý už od svojho vzniku prostredníctvom hudby kombinovanej s hovoreným slovom približuje jazz a jeho krásy širokej verejnosti.

Vlčie maky - Horehronie

06.09.2021 - Vlčie maky - Horehronie, VLČIE MAKY – HOREHRONIE spojenie nášho krásneho folklóru a netradičných jazzových aramnžmá. Na albume nájdete aj exkluzívnych hostí - Dana Bártu a Petra Adamova.

Duo Piacere

22.03.2021 - Duo Piacere, CD hudobného skladateľ Pavla Kratochvíla a speváčky Dagmar Vývlekovej...

Vlčie maky - Podpoľanie

21.10.2019 - Vlčie maky - Podpoľanie, Hudobná skupina spája náš krásny folklór v jedinečných jazzových úpravách, kde sa im za pomoci dramaturgov podarili zozbierať známe aj menej známe ľudové piesne. Prvé CD je zamerané na Podpoľanie. Na albume sa podielali renomovaní umel

Príbehy Jazzu- Ako vznikal jazz vol. 2

30.11.2018 - Príbehy Jazzu- Ako vznikal jazz vol. 2 , Jedná sa o autorský projekt Martina Uhereka, ktorý už od svojho vzniku v roku 2013 prostredníctvom hudby kombinovanej s hovoreným slovom približuje jazz a jeho krásy širokej verejnosti.

 
 
www.listuj.sk www.gregi.net www.mojamuzika.sk www.hudba.sk www.rock.sk www.bigmusic.sk www.dizajno.sk www.electropiknik.cz/